Któż z nas nie marzy o podróżach do dalekich, egzotycznych krajów, o zobaczeniu czegoś innego, niż to, co spotykamy w naszej codzienności. Na ogół uważamy, że tylko nielicznym udaje się takie marzenia zrealizować. Należą do nich niewątpliwie podróżujący z racji uprawianego zawodu – dziennikarze, pisarze, fotograficy, naukowcy niektórych specjalności (np. geografowie, biolodzy, archeoldzy). Coraz częściej jednak o dalekich, indywidualnych podróżach marzą, także w Polsce, zwykli ludzie różnych zawodów i w różnym wieku. Do nich przede wszystkim adresowana jest ta internetowa witryna.

Pragniemy Was przekonać, że dalekie podróże nie muszą być domeną bogaczy i można je urzeczywistnić, dysponując nawet nader skromnymi środkami finansowymi. Już sam wyjazd na inny kontynent plasuje nas w gronie obieżyświatów. Udajmy się więc do egzotycznych krajów, a wkrótce przekonamy się, że i my możemy przeżyć niezapomnianą przygodę.

Zapraszamy do podróży po świecie, na razie na stronach naszej witryny, ale może właśnie taka podróż w marzeniach umożliwi Wam prawdziwą podróż w przyszłości, może Szlaki.pl otworzą Wam okno na fascynujący świat nie zarejestrowany jeszcze przez popularne foldery turystyczne.

Zapraszamy też na zakupy książek, które poszerzą jeszcze bardziej Waszą wiedzę o miejscach, które zapragniecie odwiedzić.

WYRUSZAMY WIĘC NA SZLAK...