Resetuj i przejdź na stronę główną...

AUSTRALIAN COLLEGE INFORMATION CENTRE

ACIC Australian College Information Centre jest informacyjnym centrum, którego podstawowym celem jest znaleźć odpowiednią szkołę, dla tych, którzy chcą uczyć się w Australii.

ACIC zostało założone w 1989 roku w Sydney, Australia. W obecnej chwili, reprezentuje setki szkół: ELICOS - szkoły angielskiego, Akademie Biznesu, Naturalnej Terapii, TAFE, College, Uniwersytety, i inne instytucje edukacyjne.

ACIC wykreowało swój własny bardzo efektywny system kooperacji z różnymi szkołami. ACIC jest jedną z organizacji zaproszonych przez AIEF, do pomocy w zaplanowaniu strategii edukacji w Australii, studentów z zagranicy. W obecnej chwili ACIC ma ekskluzywne kontrakty z wieloma szkołami i uniwersytetami w Australii, na których uczą się studenci z wielu krajów świata.

Australian College Information Centre w Sydney jest jednym z największych centrów tego typu i ma przedstawicielstwa w wielu krajach świata. Podstawową filozofią naszej pracy jest dostarczanie wartościowej informacji - czyli prawdziwej.

Informacje są udzielane przez przedstawiciela ACIC, który mieszkał lub studiował w Australii. dla tego też informacje nasze są dokładne i rzetelne. Studenci mają możliwość kontaktu z naszym centrum w Sydney natychmiast po przylocie do Australii.
Nasze biuro w Sydney pomaga i doradza studentom, przez okres ich nauki, w zakresie wyboru kierunku studiów i rozwiązywania pojawiających się wyzwań i problemów .


Z radością oczekujemy na spotkanie z Państwem

ACIC
Australian College Information CentreKim jesteśmy

ACIC powstał w 1988 r. by świadczyć wysokiej klasy usługi konsultingowo-edukacyjne studentom na całym świecie. Nadrzędnym celem naszego biura w Sydney i biur go reprezentujących - na Tajwanie (Taipei, Taichung, Tainan), w Chinach (Shanghai), na Słowacji (Cadca) i w Polsce (Kraków) - jest promowanie australijskiej edukacji wśród studentów zagranicznych. Naszą intencją jest pomoc zagranicznym studentom w znalezieniu odpowiedniego programu i szkoły w Australii, tak, aby spełniały się ich aspiracje dotyczące studiów za granicą.


Osiągnięcia

Udało się nam jak dotąd zorganizować studia w Australii tysiącom studentów głównie z Taiwanu, Chin, Hongkongu, Indonezji, Czech, Słowacji, Japonii, Tajlandii, Singapuru, Malezji, Korei, Wietnamu i Macao a także z Polski. ACIC cieszy się wspaniałą reputacją wśród obcokrajowców jako jedna z najlepiej działających organizacji australijskich, a liczba osób kończących studia wzrasta o ponad 1000 każdego roku. Nasza praca jest doceniana przez wiele instytucji edukacyjnych oraz instytucji rządowych, które postrzegają nas jako niezwykle profesjonalną i skuteczną organizację. Z tego też powodu najbardziej cenimy sobie stałą i długoterminową współpracę ze studentami w naszych instytucjach edukacyjnych.

ACIC jest najczęściej wybieranym reprezentantem uniwersytetów australijskich takich jak: TAFE NSW i NSW Department of School Education. Od 1994 r. ACIC jest również wybierany jako Marketing Adviser (doradca marketingowy) przez wiele instytucji. ACIC był jedynym z zaproszonych przez AIEF do uczestnictwa w Focus Group w celu opracowania międzynarodowej strategii marketingowej dla Australian Qualifications Framework w październiku 1995 r. W 1998 r. Uniwersytet w Wollongong autoryzował ACIC do założenia w Chinach Chinese Student Administration Centre (CSAC), aby tamtejsi studenci mogli wzbogacać swą edukację. ACIC jest także przedstawicielem uniwersytetów w: Sydney, Melbourne i Wollongong przyznającym certyfikaty PQI na rynku chińskim.


Cele

Celem ACIC jest stać się liderem w australijskim systemie konsultacji edukacyjnych. Przy szybkim wzroście studentów zagranicznych realizujących swe studia w Australii mamy sposobność reprezentować australijski system edukacyjny na całym świecie a także promować jakość nauczania.
Mamy nadzieję, iż będziemy mieli swój udział w podnoszeniu standardu i statusu naszej edukacji oraz staniemy się najlepszym miejscem na świecie do kontynuowania nauki.


Rola ACIC

Profesjonalizm i duże doświadczenie ACIC tworzą podstawę kontaktów między szkołami i studentami łamiąc bariery konfliktów i nietolerancji. ACIC pełni funkcję ośrodka informacyjnego dla szkół, a także ośrodka doradczego dla studentów, pomaga znaleźć rozwiązania ich problemów, tworzy odpowiedni, harmonijny klimat niezbędny środowiskom edukacyjnym.

Prócz zapewnienia wysokiej jakości usług naszym studentom i niezłych profitów naszym inwestorom, bierzemy także odpowiedzialność za opiekę nad tysiącami młodych studentów (uczniów), którzy z dala od swych ojczyzn, rodzin, doświadczają nowego życia w obcym kraju. Mamy świadomość znaczenia owej odpowiedzialności i roli ACIC w procesach edukacyjnych. To wszystko, co robimy by chronić interesy studentów, kłaść nacisk na ich etykę i integrację, zapewnić wysoką jakość nauczania, nie wiąże się z chęcią powiększania profitów.


Związki z instytucjami edukacyjnymi

ACIC reprezentuje ponad 100 rządowych i prywatnych instytucji z całej Australii, włącznie z uniwersytetami, kolegiami TAFE, szkołami średnimi, centrami ELICOS, kolegiami biznesowymi i in. Dzięki naszej reputacji i znakomitej pozycji w konsultingu edukacyjnym zbudowaliśmy na przestrzeni ostatnich 12 lat trwałe więzi z instytucjami edukacyjnymi. ACIC ustanowił również własny, jedyny w swoim rodzaju system działania kompatybilny z systemami innych instytucji.


Usługi proponowane studentom zagranicznym

Proponujemy szeroką gamę usług naszym studentom: doradztwo w wyborze kursów, wypełnianie wniosków uniwersyteckich, przyjęcia na studia oraz pomoc w czasie ich trwania, pomoc w zakwaterowaniu, konsultacje zawodowe. Z dwunastoletnim doświadczeniem w konsultacjach dotyczących edukacji staramy się jak najlepiej świadczyć nasze usługi z zachowaniem najwyższych standardów, nie zapominając nigdy o trosce o studentów. Jesteśmy doradcami akademickimi i raczej niosącymi pomoc urzędnikami niż sprzedawcami usług. Naszym założeniem jest, by nasi studenci postrzegali studia w Australii jako cenne i dające radość.