Resetuj i przejdź na stronę główną...

Krok po kroku,
czyli jak rozpocząć naukę w Australii


Konsultacje

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat możliwości studiowania w Australii prosimy wysłać zamówienie. Nasi konsultanci pomogą ci wybrać szkołę oraz odpowiedni dla ciebie kierunek, zgodnie z twoimi oczekiwaniami i możliwościami finansowymi


Złożenie aplikacji

Po wybraniu odpowiedniej szkoły, pomożemy ci wypełnić aplikację i złożymy ją w twoim imieniu do wybranej instytucji. Nasze biuro w Sydney będzie czuwać nad tym aby aplikacja trafiła w odpowiednie ręce i była rozpatrzona w określonym czasie. Do złożenia aplikacji na Uniwersytet, potrzebujemy: tłumaczenie świadectwa maturalnego lub transkryp twojego wykształcenia (przedmiot - ilość godzin - ocena z każdego roku studiów w języku angielskim ).

Jeśli wybieżesz College, to procedura jest prostsza, przyjęcie do szkoły otrzymamy do pięciu, dni po opłaceniu czesnego.


Odpowiedź z uniwersytetu

W przypadku próby podjęcia studiów na uniwersytecie, wokresie kilku tygodni otrzymamy odpowiedź z wybranej instytucji. Jeśli jest pozytywna, student otrzymuje ofertę przyjęcia na określony kierunek. Jeśli odpowiedź jest negatywna, nasze biuro w Sydney złoży aplikację w twoim imieniu na inny uniwersytet.


Akceptacja oferty oraz wystawienie przyjęcia do szkoły (CoE)

Student akceptuje ofertę poprzez dokonanie wpłaty za czesne oraz ubezpieczenie zdro-wotne na konto Tenpol-ACIC. Po dokonaniu przelewu do wybranej instytucji, otrzymujemy formalne przyjęcie do szkoły (CoE) które jest wymagane do otrzymania wizy.


Rezerwacja biletu i zakwaterowania

Zachęcamy, żeby w tym czasie dokonać u nas, rezerwacji zakwaterowania.Jednocześnie rezerwujemy dla Ciebie bilet lotniczy w biurze podróży.


Wiza

Do wniosku o wizę będą potrzebne następujące dokumenty:
  • przyjęcie do wybranej uczelni (CoE)

  • 4 fotografie paszportowe

  • badania lekarskie ( formy na badania otrzymacie w naszym biurze)

  • zaświadczenie o posiadanych funduszach

  • list motywacyjny

  • dyplom ukończenia szkoły (odpis lub kopia)


Odbiór wizy

Czas oczekiwania na wizę to około 2 do 3 tygodni.Powiadomimy Cię kiedy wiza zostanie przyznana.


Odbiór z lotniska

Zaaranżujemy Twój odbiór z lotniska oraz transfer do miejsca zakwaterowania, przez naszego przedstawiciela w Sydney.


Przygotowanie do wyjazdu

Częścią naszego serwisu jest również instruktaż przed odlotem. Ta informacyjna sesja jest organizowana po to żeby udzielić ostatnich informacji takich jak: daty odlotu i przylotu, telefony i adres naszego biura w Sydney jak również firmy organizującej zakwaterowanie i odbiór z lotniska .Adres i telefony wybranej uczelni.


Odlot do Australii

ACIC dziękuje za wybranie naszego serwisu i życzy powodzenia w nauce oraz niezapomnianych wrażeń z pobytu w Australii.


ACIC - Australian College Information Centre
580 George st
Sydney 2000
Australia